Концтабір для собак: у передмісті рятують тварин з притулку, власниця якого пожертви витрачала на себе

Автор: Любава Лисичкіна
18:36 24.11

Ідеться про псевдо-притулок під Києвом, де 100 тварин жінка заморила голодом, а гроші які їй поступали від волонтерів на утримання тварин, витрачала на себе.

Концтабір для собак: у передмісті рятують тварин з притулку, власниця якого пожертви витрачала на себе

Про це зоозахисники Ярослава Коба та Юлія Трусанова розповіли в Facebook.

 
Волонтери дізналися про ситуацію у притулку кілька місяців тому. Виявилося,  що в селі Кухарі, Вишгородського району, знаходиться притулок для тварин – Лора. В притулку, за словами волотерів, знаходиться більше 100 собак  яких б’є та морить голодом власниця притулку Яна Ренк.
 
За словами волонтерок, насторожувало те, що сам притулок – закритого типу, в який не пускають відвідувачів, а допомогу для притулку власниця  приймає лише у вигляді фінансових пожертв на карту. 
 
Волонтерка Анка Музика написала заяви до поліції, в ході слідства правоохоронними органами було вирішено зробити офіційних огляд території у супроводі представників ветеринарної медицини. Власниця притулку довгий час не погоджувалась відкривати двері, тому поліції довелося зламувати замок, аби потрапити на територію.
“Те, що нам довелося побачити – не підлягає жодному поясненню. Одна собака – просто лежала мертва у вольєрі, більше 70 собак потребують термінового лікування, інші – просто худющі, з ранами на тілі, з кістками, що стирчать, просто доживають лічені дні. Сотня тварин стала заручниками людської жорстокості та бажанню наживи”, – розповіли зоозахисниці.
 
Наразі триває слідство, відкрито кримінальну справу за статтею 299 ККУ, жорстоке поводження з тваринами.
 
Волонтерки та Громадська організація URSA,створена для боротьби проти жорстокого поводженням з тваринами, вирішили не гаяти часу і якнайшвидше організувати цілодобовий вільний доступ до тварин, тож заключили договір аренди з власником приміщень де знаходяться тварини  і тепер можуть  офіційно знаходиться на території притулку. Колишня власниця  Яна має виїхати найближчим часом, проте вона поки що  робити цього не хоче.
  
 
Волонтери просять про фінансову підтримку, так як вчора відправили на лікування найбільш виснажених собак.
“Наша організація докладе максимум зусиль, аби Яна отримала справедливий вирок, та відповіла за страждання тварин”,- ідеться у дописі.
“Мріємо, перетворити концтабір для тварин, який там є сьогодні на притулок європейського типу, тому кожна ваша гривня – важлива, робити зараз буде дуже багато”, – додають зоозахисниці.
 
Нагадаємо, в селі Княжичі Броварського району жінка тримала на своєму подвір’ї собак небезпечних порід, які кидалися на сусідських тварин.  

Великий Київ у Google News

підписатися