Концертне життя столиці в умовах воєнного часу: пісні Могилевської, квартирник від Тоні Матвієнко та ДахаБраха

Автор: Оксана Тупальська
14:02 25.05.2023

День Києва відкриває програму концертів та квартирників від музичних виконавців. Попри обмеження комендантської години та загрозу повітряних тривог виконавці збирають публіку, заохочують боротись до перемоги та допомагати ЗСУ. Кореспондент “Великого Києва” зібрав найцікавіші музичні події останніх днів травня та початку червня.

Концертне життя столиці в умовах воєнного часу: пісні Могилевської, квартирник від Тоні Матвієнко та ДахаБраха
оренда квартири Київ

Патріотичний та затишний репертуар запланували українські виконавці у Києві до дня міста. 26 травня рок-гурт “СКАЙ” збере Палац спорту до Дня Києва з програмою “Подаруй світло”.

Частину концерту рок-гурт “СКАЙ” зіграє разом із Ансамблем оркестру ЗСУ.

А 28 травня у столичному “Докер Пабі” на Богатирській запланований концерт Олександра Положинського на честь 25 річчя гурту “Тартак”.

29 травня спеціальний концерт гурту “Авіатор” в Pepper’s Club з програмою “Повертайся”. Протягом майже двох годин ви почуєте легендарні хіти “Повертайся”, “Манія”, “Наречена” та пісні нашої Перемоги – “Азов”, “4.5.0.”.

30 травня музичне етно-шоу «Ті, що походять від сонця» у Київському планетарії. Повнокупольні проекції 360ﹾ в синтезі з музично-театральною виставою-феєрією.

2 та 3 червня ввечері запланував концерт автор таких хітів Наталі Могилевської, як “Відправила меседж”, “Відірватись від землі”, “Він не сказав ні слова” Сергій Підкаура and friends. Подія відбудеться 2.06 в пабі «Гарнізон» та 3.06 в Military Pub “GARNISON” на Хрещатику. Умови входу: квиток-донат (будь-яка купюра).

9 та 11 червня вражатиме етно-гурт ДахаБраха. Прибуток від концерту буде переданий у фонд «Повернись живим». 

24 червня в Stereo Plaza – концерт гурту Друга Ріка Supernation  2013-2023. За словами музикантів, виступ на 10-му році війни та на 2-му році повномасштабного протистояння має на меті зарядити енергією та силами для подальшої боротьби.

29 червня у Дворику Жовтневого палацу запланований концерт з живим звуком «Квітка Цісик. Tribute show» у виконанні Олени Луценко, Софії Роль та Рімми Шаповалової.

6 червня в МЦКМ (Жовтневий палац) концерт Оксани Білозір з програмою «Народжена Україною». 

14 червня Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян запрошують на квартирник в Pepper’s club на Князів Острозьких. Сет-лист програми буде складатися як із нових, так і пісень, обов’язкових до виконання.

В умовах російської агресії відвідувачам концертів доведеться зважати на можливе оголошення повітряної тривоги. У випадку небезпеки концерт переривається і присутні переходять до укриття. Так, перед концертом гурту Скай попередили, що якщо через російську агресію не вдасться провести концерт, його буде перенесено на іншу дату, а власники квитків зможуть прийти в інший більш безпечний день.

Нагадаємо, до Дня Києва в музеї Ханенків пройде концерт ансамблю солістів «Благовість». Також Департамент культури Київської міської державної адміністрації повідомив про вистави, події у музеях, бібліотеках міста напередодні та до Дня Києва

Великий Київ у Google News

підписатися