На День Києва у столиці співатимуть разом з ЗСУ, покажуть романтичні історії та розкажуть дітям про цінності: 20 ідей, як провести вихідні

Автор: Оксана Тупальська
16:43 24.05.2023

На День Києва у столиці варто пошукати локацію для відпочинку з друзями та рідними. Яскравий репертуар для дорослих та дітей підготували театрали, а музичні виконавці пропонують музику, яка звучить витончено. Кращі ідеї, як провести вихідні зібрав кореспондент «Великого Києва».

На День Києва у столиці співатимуть разом з ЗСУ, покажуть романтичні історії та розкажуть дітям про цінності: 20 ідей, як провести вихідні
оренда квартири Київ

Концерти та видовища

У п’ятницю ввечері 26 травня рок-гурт “СКАЙ” збере Палац спорту до Дня Києва з програмою “Подаруй світло”. Частину концерту рок-гурт зіграє разом із Ансамблем оркестру ЗСУ – це 40 музикантів оркестру та 20 вокалістів хору.

У разі оголошення повітряної тривоги всі гості концерту прямують у найближче укриття на станцію метро “Палац спорту”. Після закінчення тривоги концерт продовжується. Якщо концерт неможливо продовжити, він переноситься, а всі квитки залишаються дійсними на наступний, дату якого буде оголошено додатково.

Київський Будинок вчених НАН України в суботу ввечері пропонує особливу  програму присвячену Дню Києва. Капела ім. Л.Ревуцького Народна та Ніна Матвієнко, запрошують  отримати заряд енергії та величезного емоційного позитиву на концерті “Квітка  Душа”. Між іншим, вартість квитків до 300 грн.

Там же пообіді запланований концерт «Берег любові» у виконанні Руслани Якобінчук та Анатолія Юрченко.

В неділю о 18.00 у столичному “Докер Пабі” на Богатирській запланований концерт Олександра Положинського на честь 25 річчя гурту “Тартак”. Пропонована вартість квитків 775-1075 грн.

Хіти гурту «Ляпіс Трубецкой» українською мовою співатиме в суботу Гурт All Night в Docker Pub на Ігоревській.

Вистави для дорослих

У Театрі на Подолі пообіді 27 травня покажуть комедійну виставу «Декоратор» про афери жінки, чоловік якої поїхав у відрядження. А в Камінній залі Київської фортеці на Лесі Українки у другій половині дня на глядачів чекають романтичні історії шаленого кохання крізь погляд сучасної української драматургії у виставі «П’янке одкровення».

Невинна інтрижка між помічником прем’єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство у сюжеті вистави Національного академічного драмтеатру Лесі Українки під назвою «№13». 

У Театрі на Печерську ввечері відбудеться сучасна британська драма “Легені” про молодих людей, які створюють родину і намагаються дихати в унісон.

А в ARTсховише Birma cafe на вул. Січових Стрільців варто завітати на Благодійну виставу “Згадайка» Театру Між Трьох Колон режисера Дмитра Ходаківського.  Вистава яка 100% на часі, адже її головна ціль збір коштів для військових.

Трагікомедія “Монологи волонтера” створена з реальних історій та випадків, розказаних авторам вистави самими волонтерами, відбудеться у Національному Центрі Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса.

Трошки класики

Любителям оперети або тим, хто давно не дивився колоритні вистави, варто сходити на «Сорочинський ярмарок» у Київський національний академічний театр оперети. Актори обіцяють багато фантастичного, тільки нашій країні властивого, гумору, сатири і комедії. 

У театрі “Берегіня” в суботу ввечері відбудеться містична вистава “Тіні забутих предків” в Києві за мотивами видатної повісті Михайла Коцюбинського.

Театр для дітей та підлітків

З дітьми в суботу та неділю вдень можна навідатися до Театру Юного глядача на казку «Ти особливий», а для підлітків від 11 років там же покажуть виставу «Поліанна» – про дівчинку, яка впевнена, що хороше можна знайти навіть у дуже складній ситуації. У театрі «Божья коровка» на Михайлівській відбудеться вистава “Країна Серйозних”. А в музеї живої історії «Мамаєва Слобода» на юних відвідувачів чекає інтерактивна вистава Українського малого драматичного театру «Язиката хвеська»Театр опери і балету для дітей та юнацтва приготував на вечір суботи виставу «Ромео і Джульєтта».

Нагадаємо, до Дня міста киянам подарують нові безкоштовні екскурсії унікальними місцями. Також Департамент культури Київської міської державної адміністрації повідомив про вистави, події у музеях, бібліотеках міста напередодні та до Дня Києва

Великий Київ у Google News

підписатися