Комунальники зробили собі “сховок”? У Сирецькому гаю знайшли гори сміття (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
13:53 08.04

На перетині вулиць Магістральна та Цулукідзе, що на Сирці, киянин помітив сміттєзвалище. Це сміття сюди привезли ті, хто має його прибирати – Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району.

Комунальники зробили собі “сховок”? У Сирецькому гаю знайшли гори сміття (ФОТО)

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив киянин Юрій Свистун.

«Зараз громада бореться за повернення в місто Каштанового парку на Ризькій, а в парку “Сирецький гай”, де вже є один незаконно зведений булинок, створюють смітник. Чи це не для того, щоб потім розпаювати та приватизувати, як сталось із Каштановим гаєм? Шевченківська РДА, візьміть, будь ласка, на контроль», – звернувся у своєму дописі киянин.

Раніше ми писали, що на Солом’янці у катастрофічному стані перебуває річка Либідь. Місцеві буквальноперекрили течію стихійним звалищем відходів.

Нагадаємо, в Києві стартував місячник благоустрою. Як відомо, через карантин традиційні весняні толоки перенесені на квітень, але кожен все рівно може допомогти зробити місто чистішим. 
 
Крім цього не слід забувати, що Київ перебуває у “червоній” зоні, тож під час прибирання парків слід дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму, якщо поруч є люди. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...