Комунальники випробовують дрони-дезінфектори. Які переваги вони мають

12:35 23.04.2020

На сміттєспалювальному заводі “Енергія” протестували новий спосіб дезінфекції території — за допомогою дронів. Цей пілотний проект “Київтеплоенерго” реалізує разом з українською компанією DroneUA.

Комунальники випробовують дрони-дезінфектори. Які переваги вони мають

Як повідомляє “Київтеплоенерго“, такий спосіб дезінфекції великих промислових площ  — досить інноваційне рішення для України та Києва. А от у Китаї дрони широко застосовувались під час боротьби з COVID-19. Загалом там обробили з допомогою дронів майже 200 млн кв. м у 3 тис. населених пунктів.

Дезінфекція із застосуванням дронів має ряд переваг:

  • мінімізує контакт людей з місцями ймовірного потрапляння збудника;
  • більш щільно покриває площу обробки; економить час;
  • спецрозчин використовується максимально ефективно та економно.

Так, дрон, що дезінфікував завод «Енергія», піднімає в повітря 16 л дизрозчину за один виліт та за 10-15 хв. дезінфікує територію площею до 20 тис. кв. м.

На підприємство приїжджають сміттєвози з усього Києва, тому важливо забезпечити санітарну безпеку для персоналу заводу. За допомогою дронів ми швидко обробили під’їзні дороги сміттєвозів та майданчик прийому транспорту біля бункера, — зазначив директор заводу Сергій Крикун.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

дрон, дезинфекция дрон, дезинфекция дрон, дезинфекция дрон, дезинфекция

Додамо, “Енергія” — єдиний сміттєспалювальний завод в Україні. Утилізує 25% сміття міста Києва, яке в результаті спалювання перетворюється у теплову енергію. Підприємство забезпечує теплом та гарячою водою понад 300 житлових будинків столиці. Штат заводу — близько 200 працівників.

Нагадаємо, у столиці за допомогою дронів також виявляють “діри” у тепломережі, шукають тих, хто всупереч забороні спалює листя, шукають порушників карантину.

Великий Київ у Google News

підписатися