Евакуатори розчистили дорогу до пологового будинку. Через стихійне паркування до лікарні було не проїхати

16:10 19.10

Відділ безпеки дорожнього руху владнав ситуацію із стихійним паркуванням, яке регулярно ускладнює рух швидкої до полового будинку.

Евакуатори розчистили дорогу до пологового будинку. Через стихійне паркування до лікарні було не проїхати

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва у своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що нещодавно до патрульної поліції звернувся колектив КНП “Перинатального центру міста Києва” із проханням подбати про хаотичне паркування біля установи (знаходиться на вул. Предславинській).

Через стихійне паркування бригади швидкої допомоги не могли безперешкодно доставляти вагітних до будинку. Лікарі скаржилися на хаотичне паркування, через яке бригади швидкої допомоги не могли безперешкодно привозити вагітних до закладу.

“Відділ безпеки дорожнього руху допоміг урегулювати дорожній рух на проблемній ділянці. Інстанція виявила ряд недоліків та скерувала відповідні дії на їх усунення профільним організаціям”, – повідомляється у дописі.

загрузка...

Зокрема, на тротуарах встановили обмежувальні стовпчики для запобігання паркуванню автомобілів. Окрім того, була проведена обрізка дерев, які заважали оглядовості водіїв (перекривали дорожні знаки).

Нагадаємо, що в Києві заборонено обрізати дерева. До кінця року в столиці діє мораторій на омолоджувальне обрізання дерев.

Читайте також: “Укравтодор” запустив для водіїв сервіс відстеження доріг – що він дає

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...