Комунальники кронували дерева на кладовищі та порозбивали таблички й огорожі

Автор: Любава Лисичкіна
21:50 02.03

Кронування дерев у Бучі на кладовищі №2 по вул. Яблунській викликало обурення громади. Особливо тих місцевих жителів, могили рідних яких пошкодили.

Комунальники кронували дерева на кладовищі та порозбивали таблички й огорожі

Про випадок інформує Ірпінь онлайн.

Під час кронування зелених насаджень у Бучі на території кладовища, що розташоване у мікрорайоні Яблунька, сталося пошкодження табличок на могильних хрестах, огорож та інших ритуальних об’єктів. На фото видно потрощені таблички, вивернуті столи й огорожі, захаращені місця поховання. 

Місцеві мешканці говорять, що  робітники особливо не зважали на заходи безпеки та повагу до пам’яті померлих. Вони поспішали, тому й багато пошкоджень. Позалишали й сухі дерева та пеньки.

В той же час головний наглядач кладовищ Бучанської ОТГ Сергій Капличний розповів, що надходили численні заяви від громадян провести обрізування. За його словами, минулого року на цьому цвинтарі стався нещасний випадок, коли зламалася гілка, упала та зачепила жінку. Обійшлося без травм. 

“Тому й вирішили почистити дерева власними силами. У процесі цього трапилися пошкодження ритуальних об’єктів. Цей випадок розслідує поліція”, –  зауважив Капличний.

Бучанські комунальники  обіцяють, що завдана шкода буде компенсована за рахунок підприємства КП «Бучасервіс».  

До слова, на Київщин  нелюд вбив власну матір.  Жінці було всього 54 роки. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...