Командний залік Олімпіади: трійка “бронтозаврів” Китай, Японія та США веде бої за перемогу

Автор: Любава Лисичкіна
21:28 29.07.2021

По закінченню сьогоднішнього дня Україна займає 54-е місце в медальному заліку – у нас чотири “бронзи”.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, за загальною кількістю медалей Україна ділить 17-е місце.

Японію, яка вчора була у командному заліку першою, сьогодні потіснили спортсмени з Китаю. У лідера  медального заліку є   15 золотих, 7 срібних, 9 бронзових медалей.  Японія має 15 золотих, 4 срібні, 6 бронзових нагород, а у   США – 14 золотих, 14 срібних, 10 бронзових у скарбничці.

Всього медалі вже вигравали 59 країн.

Відомо, наразі на рахунку України – чотири  Олімпійські медалі. Першу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.