Командний залік Олімпіади: найбільше медалей у США, але японці лідирують “золотом”

Автор: Любава Лисичкіна
22:20 28.07.2021

За підсумками п’ятого дня Олімпіади в України залишилося три медалі – всі бронзові.

Як повідомляє офіційний сайт змагань,  лідером медального заліку залишається Японія з 13 золотими медалями. Всього японські спортсмени встигли виграти 22 медалі.

На другій позиції Китай: спортсмени вже вибороли 12 золотих нагород, а в загальній скарбничці – 27 медалей.

Найбільше медалей всіх проб у США-31.

За підсумками п’ятого дня Олімпіади в України залишилося три медалі – всі бронзові. У загальному командному заліку ми на 52-му місці.

За загальною кількістю медалей команда посідає  19-е місце.

Зазначимо, що наразі на рахунку України – три Олімпійські медалі. Першу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета