Коли відлік на години: столичні лікарі на літаку ДСНС привезли донорські органи пацієнтам

Автор: Галина Ворона
18:39 23.01

Медичний літак ДСНС України залучався для допомоги столичним медикам, які брали участь в операціях з вилучення донорських органів у лікарнях на заході країни, та доправив їх назад до столиці.

Коли відлік на години: столичні лікарі на літаку ДСНС привезли донорські органи пацієнтам

Як повідомляється на Facebook-сторінці ДСНС, сьогодні вдосвіта екіпаж літака спочатку доправив до Івано-Франківська лікарів з Національного Інституту хірургії та трансплантологіїї ім. О.О. Шалімова та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова для проведення операцій.

трансплантація органів

За деякий час бригади медиків літаком ДСНС вилетіли до Києва із донорськими печінкою та ниркою для пацієнтів, які очікують на пересадку органів у столиці.

трансплантація органів

Як зазначається, це стало можливим завдяки спільній ініціативі Міністерства внутрішніх справ та МОЗ України щодо створення Єдиного аеромедичного простору.

Така міжвідомча взаємодія дозволяє суттєво скоротити час на дорогу, коли йдеться про значні відстані між донором та реципієнтом, зберігає для лікарів дорогоцінний час та дарує надію на порятунок тим, хто цього часу вже майже не має.

Читайте також: У Святвечір в Охматдиті врятували 2-річну дитину, зробивши трансплантацію кісткового мозку

Нагадаємо, трансплантологи Київщини в лідерах за показниками проведених операцій.

Великий Київ у Google News

підписатися