Коли відео не гірше за книгу. ТОП-5 фільмів, які варто подивитися разом з дітьми

Автор: Любава Лисичкіна
16:21 03.05

Спільний перегляд фільмів може стати традицією. Крім цього, екранізація деяких творів настільки є вдалою, що є додатковий шанс заохотити дітей до читання.

Коли відео не гірше за книгу. ТОП-5 фільмів, які варто подивитися разом з дітьми

Час, проведений з родиною, а особливо, з дітьми, найцінніший. Киянам випала можливість провести на вихідних одразу кілька днів поспіль, саме тому в нагоді стане підбірка фільмів для сімейного перегляду. 

ТОП-5 фільмів – це класика світового доробку, який ніколи не втрачає актуальності та завжди є цікавим для повторного перегляду.

«Пригоди Паддінгтона»

Ведмедик Паддінгтон  — герой книги англійського письменника Майкла Бонда і однойменного дитячого серіалу. Книга про ведмежа Паддінгтона вважається класикою дитячої літератури. Вперше книга «Ведмедик на ім’я Паддінгтон» була опублікована 13 жовтня 1958 року.

Сьогодні у світі понад 25 мільйонів книг про ведмежа Паддінгтона, в загальній складності перекладених 31 мовою. У всьому світі було видано 265 ліцензій на різні продукти з використанням імені ведмежати.

«Павутиння Шарлотти»

Цей  дитячий фентезійний роман американського письменника Елвіна Брукса Уайта.  Книга вперше була опублікована в 1952 році. Ідеться  про павучиху Шарлотту, яка намагалася врятувати порося від поїздки до м’ясника.

«Кролик Петрик»

Кролик Петрик — американський комедійний анімаційний фільм 2018 року. Мультфільм створено на основі казок Беатрікс Поттер, англійської дитячої письменниці та художниці. Винахідливий кролик вперше з’явився на сторінках книжок у 1902 році.

«Хроніки Нарнії»

Цикл із семи дитячих фентезійних книг, написаних Клайвом Стейплзом Льюїсом. В них розповідається про пригоди дітей у казковій країні під назвою Нарнія, де тварини можуть говорити, магія нікого не дивує, а добро бореться зі злом. Хроніки Нарнії вміщують багато натяків на християнські ідеї в доступному для юного читача вигляді. На додаток до християнських тем, Льюїс брав персонажів з грецької і римської міфології і традиційних британських та ірландських казок.

Серія користується великою популярністю. До 2006 року було продано понад 100 млн копій 41 мовою (Kelly 2006, Guthmann 2005), існують теле- і кіноекранізації, радіопостановки, театральні постановки, відеоігри.

«Гаррі Поттер»

Гаррі Джеймс Поттер — вигаданий персонаж і головний герой знаменитої серії романів англійської письменниці Джоан К. Ролінґ. Історія описує події у Школі Чарів і Чаклунства Гоґвортс, де його найкращими друзями є чарівники Рон Візлі і Герміона Ґрейнджер.

Нагадаємо, в центрі квітнуть 100 тисяч тюльпанів від Нідерландів (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...