Коли пом’якшать карантин на Київщині

17:42 24.05

Третій день поспіль у Київській області спостерігається зниження показника кількості нових випадків COVID-19 на 100 тисяч населення. Така тенденція дає підстави розраховувати на послаблення карантину на Київщині у найближчі дні.

Коли пом’якшать карантин на Київщині

Про це повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

Зокрема, станом на 24 травня показник інцидентності при нормі 12 осіб на 100 тисяч населення становить  – 12,45. Всього епідемічну ситуацію із захворюваності на коронавірус характеризують три показники: інцидентність, завантаженість ліжок, охоплення тестуванням. Інші два показника – в нормі.

Третій день поспіль спостерігаємо зниження показника інцидентності у Київській області. Тенденція дає підстави розраховувати, що карантин в області можна буде пом’якшувати найближчими днями. У разі отримання потрібного показника, адміністрація ухвалить таке, вкрай очікуване, рішення негайно”, зазначив Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА.

Нагадаємо, раніше МОЗ опублікувало показники готовності областей до впровадження 2-го етапу виходу з карантину. Згідно переліку, Київська область була не готова до послаблення обмежень. Влада Київщини оголосила, що не може впровадити пом’якшення саме через перевищення показника інцидентності – він складав 13,9 замість 12.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...