Коли киянам увімкнуть опалення: названо термін

Автор: Тетяна Сененко
15:46 13.10

Увімкнення опалення у житлових будинках столиці почнеться, коли в місті температура повітря протягом трьох діб буде менше +8

Коли киянам увімкнуть опалення: названо термін

Про це на брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що з 1 жовтня опалення вже включили в школах, дитсадках, лікарнях. 850 таких закладів уже з теплом.

“Щодо житлового фонду. Діють норми, що опалювальний сезон починається тоді, коли середньодобова температура менше +8 протягом трьох діб. Ми плануємо дотримуватись цих норм і моніторити погоду. На сьогоднішній день ми не маємо таких показників. Говорити про початок опалювального сезону зарано“, – заявив Пантелеєв.

Читайте також: Опалювальний сезон 2021-2022 може перетворитися на гуманітарну катастрофу – економіст

Пантелеєв зазначив, що «технічно столиця готова до початку опалювального сезону». Він нагадав, що вже розпочали подавати тепло в лікарні, дитячі садочки та школи.

“На сьогодні вже 850 таких будівель або комплексів будівель вже з теплом“, – сказав Пантелеєв.

Посадовець додав, що заклади соціальної та бюджетної сфері підключаються до опалення за заявами керівників таких закладів.

Нагадаємо, раніше Володимир Прокопів зазначив, що спроби перекласти відповідальність за оплату послуг ЖКГ на місцеві громади є неприпустимими.

А голова КМДА Віталій Кличко заявив, що столична теплоінфраструктура технічно готова до початку опалювального сезону. Але високі ціни на газ і перекладені на місцеве самоврядування тарифи роблять ситуацію близькою до критичної.

 

Великий Київ у Google News

підписатися