Спроби перекласти відповідальність за оплату послуг ЖКГ на місцеві громади є неприпустимими – Володимир Прокопів

Автор: Галина Ворона
11:55 16.09

“Європейська Солідарність” у Київраді вимагає від президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України забезпечити обґрунтований рівень тарифів на житлово-комунальні послуги та не допустити їхнього підвищення в майбутньому. Спроби центральної влади перекласти відповідальність за оплату житлово-комунальних послуг на місцеві громади є неприпустимими.

Спроби перекласти відповідальність за оплату послуг ЖКГ на місцеві громади є неприпустимими – Володимир Прокопів

Як зазначив голова “ЄС” у Київраді Володимир Прокопів, фракція уже підготувала відповідне звернення до органів державної влади.

Пандемічні обмеження боляче вдарили по економіці та громадянах – шалені збитки для малого та середнього бізнесу, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників. У таких умовах піднімати тарифи на комірне – неприпустимо. Це означає просто збільшувати заборгованість населення за спожиті ЖКП”, – підкреслив Володимир Прокопів.

Він також наголосив, що “Європейська Солідарність” вважає неприпустимими спроби перекласти відповідальність за оплату житлово-комунальних послуг на місцеві громади і відповідні бюджети.

Це суперечить конституційним засадам розподілу повноважень між органами державної влади і місцевого самоврядування, зводить нанівець досягнення політики децентралізації у наданні громадам реальних можливостей для розвитку”, – зауважив голова столичної “ЄС”.

За його словами, фракція “ЄС” у Київраді також вимагає сьогодні забезпечити субсидіями українців, які їх потребують, та врахувати при ухваленні Державного бюджету на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян від підвищення тарифів.

Читайте також: 13-та пенсія, погашення боргів військовим, субсидії, зарплати медикам і підтримка громад – Порошенко презентував зміни до бюджету

Нагадаємо, центральна влада передала відповідальність за холодні батареї на місця.

Великий Київ у Google News

підписатися