Коли йдеться про наші інтереси у світі, ми одна національна збірна – Порошенко про переговори Байдена-Зеленського

Автор: Любава Лисичкіна
23:20 07.06

Гарна новина про телефонну розмову Володимира Зеленського з Джозефом Байденом. Важливо, що перед американсько-російським самітом у Женеві Білий дім підтвердив Києву тверду і незламну підтримку.

Коли йдеться про наші інтереси у світі, ми одна національна збірна – Порошенко про переговори Байдена-Зеленського

Про це у своєму  Facebook написав п’ятий президент та лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

“Формально принцип “нічого про Україну без України” — дотримано. І ще одна позитивна новина — анонс довгоочікуваного візиту Зеленського до Білого дому у липні. Яким би не було наше ставлення до влади, “Європейська Солідарність”, як проукраїнська демократична опозиція готова діяти єдиним фронтом у питаннях, що стосуються європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародної коаліції на підтримку України, безпеки та відсічі російській агресії”, – йдеться у повідомленні.

Петро Порошенко зауважив, що і сам особисто робив все можливе, щоб сприяти організації візиту на вищому рівні, бо це вкрай потрібно для зміцнення стратегічного партнерства між  країнами.

“Про це ж минулого тижня говорив з американськими сенаторами. Бажаю успіху владі. Коли йдеться про наші інтереси у світі, ми одна національна збірна, а не політичні опоненти”, – наголосив Порошенко.

До слова, Порошенко розкритикував дворічну політику умиротворення агресора  Зеленським. Зараз як ніколи є величезний ризик залишитися з агресором сам на сам, застеріг  Порошенко чинну владу, адже та руйнує коаліцію, вибудувану протягом 5 років.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...