Кохання врятує світ! Кров врятує життя! На День закоханих киян кличуть поділитися кров’ю

Автор: Любава Лисичкіна
22:40 02.02.2022

У КНП “Київський міський центр крові“ нагадують, що одна здача крові допомагає врятувати два життя! А в такий день допомогти хворим – символічно.

Кохання врятує світ! Кров врятує життя! На День закоханих киян кличуть поділитися кров’ю
Як повідомили  в організації “Червоного Хреста”, що на Подолі,  14 лютого з 10:00 до 14:00 можна  долучитися до донорства крові.
 
Прийом відбуватиметься за адресою: Контрактова площа, 12 (вхід з двору), 2-ий поверх.
 
Як стати донором
 
Донором може бути кожна здорова людина від 18 до 60 років. Напередодні кроводачі потрібно виключити з раціону жирну їжу та молочні продукти.
 
Здача крові корисна для здоров’я донора: запускає процес оновлення організму, стимулює імунітет, знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи.
 
Як підготуватися до здачі крові: http://kmck.kiev.ua/pidgotovka-donora/
 
При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код.
 
Як проходить забір крові
 
Забір крові проводиться лише стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що повністю виключає зараження.
При здачі крові донор безкоштовно обстежується на: групу крові, резус-фактор, біохімічне обстеження, ВІЛ, гепатити «В» і «С», сифіліс.
 
Після здачі крові донору надається звільнення на 2 дні від роботи та навчання із збереженням заробітної плати (можна використати впродовж року з моменту здачі крові). Та  компенсаційна плата – 73 грн на харчування.
 
Детальну інформацію можна дізнатися за телефонами: 425-50-27, 425-45-17.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин