“Кого ми отримали…”. Студенти вимагають звільнення скандального міністра освіти Шкарлета (ФОТО, ВІДЕО)

19:17 21.12.2020

У центрі Києва студенти вийшли на вулиці з акцією протесту “Стоп Шкарлет – не дамо вбити освіту”. Активісти вимагають звільнення новоспеченого міністра освіти Сергія Шкарлета, який підозрюється в плагіаті наукових робіт.

“Кого ми отримали…”. Студенти вимагають звільнення скандального міністра освіти Шкарлета (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє кореспондент Великого Києва.

Акцію була ініційована чисельними студентськими та молодіжними організаціями. Головна мета – негайне відсторонення Сергія Шкарлета від посади.

Окрім небайдужих студентів до протесту долучаються батька, науковці та активісти з усієї України.

Учасники акції мали намір пройтись Банковою до Офісу президента, але їм завадило кількадесят правоохоронців, аргументувавши це тим, що “там люди відпочивають”.

Наприкінці протестної ходи активісти запалили фаєри та іншу піротехніку.

Нагадаємо, що упродовж кількох останніх місяців Шкарлет виконував обов’язки міністра попри те, що в його наукових роботах знайшли плагіат

Цей факт не давав спокою студентам Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, які вийшли з безстроковою акцією проти реорганізації власного коледжу та вимагали звільнити Сергія Шкарлета, однак той відкидував усі звинувачення у плагіаті та корупції

На депутатському засіданні Верховної Ради від 17 грудня Шкарлета було призначено очільником міністерства освіти і науки України.

Вже 19 грудня депутати “Євросолідарності” зареєстрували постанову про звільнення Шкарлета з посади міністра освіти і науки.

 

 Читайте також: Голосування за Шкарлета: біля “кнопкодавів” у Раді встановлять камери відеоспостереження

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...