Код ідентифікації: у столиці відкрилась виставка Трипільської культури

Автор: Тетяна Сененко
19:02 17.02

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет зазначив, що Україна має унікальний геном трипільської культури, яким треба не просто пишатися, а й вихвалятися у світі. Виставка триватиме два тижні.

Код ідентифікації: у столиці відкрилась виставка Трипільської культури

У виставковому просторі Таврійського національного університету ім. Вернадського відкрили виставку “РОДОВІДмузей у Таврійському університеті”, пише Укрінформ.

«Приємно, що в Таврійському університеті є осередок трипільської культури… Культура і освіта – це м’яка сила, завдяки якій ми можемо стати більш потужними, аби не тільки говорити про власну ідентичність, а й повертати ті території, які нам належать», – сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За словами автора картин Інни Харчук, ця виставка є українським ідентифікаційним кодом, тим кодом, який ми закладаємо майбутнім поколінням.

Після відкриття виставки за сприяння Академії мистецтв ім. Прокоф’єва Таврійського університету відбувся концерт солістки Київської камерати, народної артистки України Богдани Півненко і соліста гурту “Мотанка” Віктора Верби.

Нагадаємо, зараз Трипілля – це селище за 50 км від столиці в Обухівському районі. Воно розташоване на правому березі Дніпра та відоме своєю концептуальністю. А точніше — історичною приналежністю до трипільської культури. Безперечно, любителі історії розуміють про що ми!

Але перш за все сюди їдуть у пошуках магічних локацій, які є родзинкою цією місцевості та мотивують сюди повертатися.

У Трипілля варто навідатися і в останні дні літа, щоб встигнути їх побачити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...