КНУ та КПІ – лідери світового вебометричного рейтингу WRWU

Автор: Микита Мухомор
16:27 01.02

Два столичних університети очолили рейтинг онлайн-публічності Webometrics-2021. Йдеться про Національний університет імені Тараса Шевченка та Національний університет “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

КНУ та КПІ – лідери світового вебометричного рейтингу WRWU

Згідно з даними рейтингу, список українського сегменту очолює КНУ ім. Тараса Шевченка. КПІ ім. Ігоря Сікорськогопосів друге місце в Україні за рівнем присутності в мережі. 

До п’ятірки кращих українських ВНЗ потрапили також Сумський державний університет, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна і Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”.

Під час складання такого рейтингу враховувались змістовна та інформаційна складова вебсайту університету, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники.

Довідка: “Webometrics Ranking of World’s Universities” – це ініціатива лабораторії кіберметрики, дослідницької групи, що належить до Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC), найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії.

CSIC є однією з перших фундаментальних дослідницьких організацій у Європі. Її основною метою є сприяння науковим дослідженням з метою покращення прогресу науково-технічного рівня країни, що відображається на рівні добробуту громадян.

Нагадаємо, що Національний університет імені Тараса Шевченка нещодавно отримав нового ректора. Як проходили вибори нового голови – дивіться тут

Читайте також: ТОП-7 кумедних фактів з історії Київського університету: лицарі науки, революціонери і шанувальники дівчат

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...