Кличко заперечив зустріч із Зеленським: що сказав (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
13:48 13.01

Столичний міський голова Віталій Кличко не зустрічався з президентом Володимиром Зеленським на Банковій 17 грудня. З ким саме була зустріч, мер вже не пам’ятає.

Кличко заперечив зустріч із Зеленським: що сказав (ВІДЕО)

Про це Кличко заявив після пресконференції, яка відбулася 13 січня в Києві.

За його словами, інформація про зустріч із Зеленським є чутками. Він попросив журналіста назвати джерело даної інформації, однак останній відмовився це робити.

Якщо не зустрічався, як я можу говорити вам про те, що ми промовляли з тією людиною, з якою я не зустрічався. Крапка!” – підсумував Кличко.

Відповідаючи на питання, з ким він зустрічався, якщо не главою держави, мер сказав: “Це було місяць тому, я не пам’ятаю“.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ повідомили, що в середині грудня 2021 року Віталій Кличко зустрічався на Банковій з Володимиром Зеленським. Джерела повідомляли, що глава держави нібито цікавився у мера про його президентські амбіції й натякав, що балотуватися йому не варто.

Між тим в ОПУ поки що теж не підтверджують зустріч президента з Кличком 17 грудня.

Як писав “ВК”, перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба запевнив, що не планує очолювати Київську адміністрацію замість нинішнього голови Віталія Кличка.

Читайте також: “Слуга” Тищенко мітить в крісло Кличка? В Раді створено об’єднання “Київ діє”

Великий Київ у Google News

підписатися