Кличко вніс до Кабміну подання про відсторонення голови Деснянської РДА

12:07 02.06.2023

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів України щодо відсторонення від виконання обов’язків голови Деснянської районної адміністрації Дмитра Ратнікова після трагедії із загибеллю людей біля зачиненого укриття.

Кличко вніс до Кабміну подання про відсторонення голови Деснянської РДА
оренда квартири Київ

Відповідний документ з’явився у розпорядженні Цензор.НЕТ.

«Вношу на розгляд пропозицію про відсторонення від виконання обов’язків за посадою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Ратнікова Дмитра Геннадійовича на час проведення уповноваженими органами розслідування подій, що відбулися під час нічного обстрілу у Деснянському районі міста Києва 01 червня 2023 року», – йдеться у документі.

Кличко зазначив, що, відповідно до п. 16 статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», місцеві держадміністрації мають здійснювати державний контроль за станом захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) на відповідних територіях. Також абзацем 4 п. 10 Положення про єдину державну систему цивільного захисту встановлено, що постійно діючими органами управління цивільного захисту, до повноважень яких належать питання організації та здійснення заходів цивільного захисту, на місцевому рівні є районні в місті державні адміністрації та їх підрозділи з питань цивільного захисту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час нічної ракетної атаки 1 червня в Деснянському районі Києва загинули троє людей, які не змогли потрапити до укриття, розташованого в поліклініці. Ще чимало людей були поранені.

 

Великий Київ у Google News

підписатися