Кличко розповів про сімейну трагедію: бабуся єдина вижила зі своїх семи братів і сестер

Автор: Любава Лисичкіна
12:16 27.11.2021

Маємо передавати нашим дітям та внукам пам’ять про страшні сторінки нашої історії, які ніколи не повинні повторитися. Про нелюдські злочини радянської влади, що голодом намагалася зламати дух.

Кличко розповів про сімейну трагедію: бабуся єдина вижила зі своїх семи братів і сестер

Міський голова звернувся до киян з нагоди вшанування пам‘яті жертв Голодоморів та політичних репресій.

“Це – трагедія нашого народу, яка досі болить. І ми маємо передавати нашим дітям та внукам пам’ять про страшні сторінки нашої історії, які ніколи не повинні повторитися. Про нелюдські злочини радянської влади, що голодом намагалася зламати дух, придушити волю і гідність українців”, – зазначив мер.

За словами Кличка, його покоління дізнавалось про Голодомор від тих, хто пережив цей жах. Адже про цю трагедію тоді не писали в книжках та газетах. Не розповідали на радіо, не показували по телебаченню.

“У нашій родині голод пережила бабуся Євдокія Пилипівна. Коли вона розповідала мені малому про ті часи, я думав, що то моторошна легенда. А то була навіть не вся жахлива правда… Бабуся єдина вижила зі своїх семи братів і сестер. І одна з небагатьох у своєму рідному селі. Сьогодні я запалю свічку на знак пам’яті про голодне дитинство моєї бабусі, про її вбитих радянським режимом братів і сестер. Вшановуючи пам’ять про понад 10 мільйонів українців, закатованих голодом. Ми пам’ятаємо…”, – додав Кличко.

Нагадаємо, Петро Порошенко вважає, що   страшнішого лиха, як геноцид 1932-1933 років, Україна не знає.  

Сьогодні  в Україні день скорботи. Як у Києві вшанують пам’ять вбитих голодом українців.

Великий Київ у Google News

підписатися