Страшнішого лиха, як геноцид 1932-1933 років, Україна не знає – Петро Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
10:15 27.11.2021

Радянський геноцид в Україні – це помста за свободу, помста за незалежність, яку українці вибороли в 1917-1921 роках.

Страшнішого лиха, як геноцид 1932-1933 років, Україна не знає – Петро Порошенко
За словами  п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка, сьогодні українці у різних куточках світу розділяють скорботу за жертвами Голодомору.
 
«Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, як геноцид 1932-1933 років, Україна не знає. Радянський геноцид в Україні – це помста за свободу, помста за незалежність, яку українці вибороли в 1917-1921 роках. Це був не просто штучний голод, а ретельно спланований Сталіном Голодомор. Ба більше – геноцид, за всіма ознаками, як їх визначено в Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року. Насильницьке вилучення продовольства, масові репресії, блокада сіл та цілих районів – все це мало знищити в українців прагнення бути вільними», – зазначив політик.
 
Порошенко нагадав, що сьогодні Голодомор офіційно визнали геноцидом українського народу 16 держав. І зараз  обов’язок українців продовжувати розповідати про цю трагедію, щоб на всіх континентах нарешті усвідомили, що не визнавати Голодомор – аморально.
 
«Ми не забудемо страшного злочину проти українського народу. Ця рана ніколи не загоїться Вічна пам’ять жертвам Голодомору. Вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України», – додав Петро Порошенко.
До слова, Порошенко дав поради Зеленському, як консолідувати суспільство перед ймовірним вторгненням російських військ

Великий Київ у Google News

підписатися