Кличко призначив собі нового заступника. Той замінив Слончака, який вдарив поліцейського

09:41 01.09.2020

На посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень з 1 вересня 2020 року призначено Харченка Олександра Володимировича.

Кличко призначив собі нового заступника. Той замінив Слончака, який вдарив поліцейського

Про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови від 31 серпня 2020 року № 581.

Олександр Харченко народився 12 жовтня 1980 року, громадянин України. Освіта вища, у 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», юрист. У 2003 році – Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», економіст. У 2010 закінчив Kennesaw State University (США) та отримав кваліфікацію «магістр адміністрування».

Трудову діяльність розпочав у 2003 році помічником прокурора Ніжинської міжрайпрокуратури Чернігівської області. У 2005 році працював начальником юридичного управління ТОВ «Юридична фірма «Захист».

У 2005-2007 роках – начальник юридичного управління ТОВ «Менеджмент. Інновації. Розвиток». Із 2006 до 2020-го займався підприємницькою діяльністю у галузі права та адвокатською дільністю. З 2018 року до цього часу працював на посаді начальника юридичного управління ПП «ОвручГазАвто».

Депутат Київської міської ради. Під слідством не перебував, судимості не має.

Раніше Київрада погодила призначення Харченка Олександра Володимировича на посаду заступника голови. За це рішення проголосувало 62 депутати.

Нагадаємо, у квітні тодішній заступник голови КМДА Володимир Слончак був затриманий за напад на поліцейського (ВІДЕО). Наступного дня мер Києва Віталій Кличко вибачився перед правоохоронцями та киянами за таку не гідну поведінку заступника та звільнив його з посади.

Великий Київ у Google News

підписатися