Кличко перемагає у першому турі – результати паралельного підрахунку голосів

11:09 26.10.2020

За даними паралельного підрахунку голосів виборців, мер Києва, лідер партії “УДАР” Віталій Кличко отримує 50,9 % підтримки киян на виборах міського голови. Партія “УДАР Віталія Кличка” – 19,7% голосів виборців на виборах до Київської міської ради.

Кличко перемагає у першому турі – результати паралельного підрахунку голосів

Про це заявила голова виборчого штабу партії “УДАР Віталія Кличка” Оксана Продан під час онлайн-трансляції зі штабу.

Маємо дані з 99% дільниць паралельного підрахунку результатів у Києві. За  даними з дільниць, результат Віталія Кличка – 50,9 %. Як бачимо, з великою ймовірністю Віталій Кличко перемагає вже у першому турі на виборах київського міського голови”, – підкреслила Продан. 

Так, за даними паралельного підрахунку партії “УДАР” за Віталія Кличка на виборах Київського міського голови проголосували 50,9 % виборців, за Олександра Попова – 9,5 %, Сергія Притулу – 7,9 %, Олексія Кучеренка – 6,4 %, Ірину Верещук – 5,5 %, Андрія Пальчевського – 5,3 %. 

Партію “УДАР Віталія Кличка” на виборах до Київради підтримали 19,7 % виборців, “Європейську Солідарність” – 19,5 %, “Єдність” Олександра Омельченка – 8,5 %, “Опозиційну платформу – За життя” – 7,6 %, “Слугу народу” – 7,3 %, “Батьківщину” – 7,2 %, “Голос” – 5,8 %, “Перемогу Пальчевського” – 4,4 %.

 

Читайте також: Найгірше організовані вибори за останні 10 років. Прокопів про Вибори-2020

Нагадаємо, 25 жовтня українці обирали своїх представників до обласних, районних рад та об’єднаних територіальних громад. Екзитполи соціологічних служб уже назвали приблизні результати виборів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...