Кличко обіцяє пом’якшення карантину. Але не раніше ніж за тиждень-два

12:15 21.04

Столиця розробила план пом’якшення карантинних  заходів, адже бізнес повинен працювати, місто повинно розвиватись. Але говорити про це можна лише тоді, коли ми пройдемо пік захворювання, який очікується на початку травня. 

Кличко обіцяє пом’якшення карантину. Але не раніше ніж за тиждень-два

Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Головна умова, за якої можна говорити про пом’якшення – пройдення піку захворювання, пояснив Кличко. 

За його словами, це може бути за тиждень-два, потім, з урахуванням того, наскільки великим буде пік, почнеться поступове послаблення.

Хочу зазначити, деякі європейські країни, що вже пройшли пік захворювання, починають послаблювати обмеження. Але дуже обережно і поволі. Я спілкуюся з мерами міст Європи, з очільниками деяких держав. Аналізую, як і що вони роблять у цій ситуації. Зазначу, що план поетапного послаблення обмежень розробила і столиця. Ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що місто має розвиватися. Що потрібно «оживляти» економіку. Ми повинні пройти пік хвороби. Його в Україні та місті очікуємо за тиждень-два. Після цього, виходячи із ситуації, будемо впроваджувати поступове послаблення обмежувальних заходів. Сьогодні головне – як ми подолаємо пік захворювання, наскільки великим він буде”, – підкреслив Віталій Кличко.

Оновлено о 14:50. Пресслужба МОЗ повідомила, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов запропонував подовжити карантин до 12 травня. Це рішення зумовлено рівнем захворюваності і небезпекою, яку несе COVID-19. Водночас буде запропоновано пом’якшення певних карантинних заходів, наприклад, дозвіл на прогулянки у парках, відкриття музеїв та бібліотек – за умови дотримання заходів безпеки.

Постанову про це буде винесено на розгляд і голосування на найближчому засіданні уряду.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, за добу у Києві виявили ще  42 хворих на коронавірус, 2 людини померли.

Додамо, що українців попередили про другу хвилю вірусу. Також стало відомо, що карантин в Україні можуть подовжити до 12 травня, але він може бути з пом’якшеними умовами (СПИСОК).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...