Кличко: Київрада повинна виділити 140 млн грн на вакцинацію киян від коронавірусу

Автор: Злата Колос
12:19 11.02

Міський голова запевнив, що веде переговори з виробниками вакцин, у яких і планує закупити їх напряму.

Кличко: Київрада повинна виділити 140 млн грн на вакцинацію киян від коронавірусу

Ми повинні упередити масове поширення хвороби COVID-19 та внести зміни до міської цільової програми «Здоров‘я киян на 2020 – 2022 роки» і виділити 140 млн грн на вакцинацію від коронавірусу у столиці.

На цьому голова КМДА Віталій Кличко наголосив під час засідання Київради.

«Ми повинні упередити масове поширення хвороби, захистити насамперед уразливі категорії населення та людей, від роботи яких залежить життєдіяльність нашого міста. І міська влада Києва зробить все для цього», – зазначив він.

За словами Кличка у КМДА розраховують найближчим часом закупити мільйон доз вакцин, і вже мають списки киян, яких необхідно вакцинувати у першу чергу.

«Ми розраховуємо найближчим часом підписати контракт на закупівлю мільйону доз вакцин. Тобто, столиця зможе зробити щеплення півмільйону найуразливішим категоріям киян. Це насамперед лікарі, працівники соціальних служб, сфери освіти, фахівці комунальних підприємств та люди похилого віку», – пояснив мер.

Кличко зазначив, що веде переговори з виробниками вакцин, у яких і планує закупити їх напряму.

«Переговори відбуваються напряму, сьогодні у світі дефіцит вакцин. Виробники не встигають виділяти в потрібних обсягах. Але я використовую всі свої іноземні контакти та зв‘язки й всі можливі варіанти для того, аби забезпечити киян вакцинами», – розповів він.

Мер також нагадав, що керівникам столичних закладів охорони здоров‘я доручено створити стаціонарні пункти щеплення та мобільно-виїздні бригади «і вони зараз вже працюють над цим».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...