Як повідомляє КМДА, йдеться насамперед про малі квартальні котельні.
Перепідключення обладнання до автономного джерела живлення дозволяє звести до мінімуму перерви у наданні послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.
Роботу потужного генератора на одній із таких котельних сьогодні проінспектував заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
«Київтеплоенерго» сформувало достатні резерви палива для забезпечення резервного живлення загальних потреб підприємства.
Ми перевірили роботу генератора на одній із котельних, від якої тепло отримують 50 будівель, дитячий садок та школа. Генератор потужністю 500 кВт сюди було встановлено 4 січня. Після перепідключення котельні до генератора необхідно виконати повний цикл пуску її обладнання, що оперативно роблять працівники «Київтеплоенерго». Звісно, це передбачає додаткове навантаження на обладнання і на персонал, але дозволяє утримувати оселі киян в теплі», – пояснив Петро Пантелеєв.
Він зауважив, що столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.
Київ, у тому числі завдячуючи міжнародним партнерам, значно зміцнив теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. Адже ми розуміємо, наскільки в фокусі ворога зараз наша інфраструктура. Тому як тільки підприємство отримує генератори у якості технічної допомоги, вони відразу направляються на теплоджерело. Вибір котельні залежить від потужності отриманого генератора, кількості споживачів, соціального значення об’єктів», – сказав заступник голови КМДА.
Читайте також: Пройти складну зиму без потрясінь: Київрада виділила додаткові кошти на генератори і пальне
Нагадаємо, раніше Київ отримав для котелень генератори від данського міста-побратима, від уряду США, латвійських партнерів, від Тайваню.