Кесон на території парку “Наталка” реконструюють незаконно – депутат

Автор: Любава Лисичкіна
20:23 14.09.2022

Для встановлення МАФів і будівництву довкола кесона ніяких документів не видавалося.

Кесон на території парку “Наталка” реконструюють незаконно – депутат
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив депутат Київради Владислав Трубіцин.

Виявилося, що він направив депутатське звернення на мера Віталія Кличка і у відповіді є відомості, що Департамент містобудування та архітектури КМДА не видавав документів, які б надавали право проводити будівництво чи реконструкцію, здійснювати проєктування або займатися підприємницькою діяльністю.

“Також земельну ділянку в межах кесону не передавали у власність чи в користування. – зазначає Трубіцин. – Як відомо, реконструкцію проводить ТОВ “Гранада-82” Ігоря Тинного, власника ресторанів “Прага” та Montecchi Capuleti і нічного клубу Caribbean Club. У відновленій споруді планували відкрити музичний бар або ресторан з оглядовими майданчиками на даху”.

Депутат нагадав, що за суспільним договором, ще напередодні створення парку, між владою та громадськістю була досягнута угода, що в парку “Наталка” не буде комерції. Зокрема, не буде  генделів, шаурми, кальянів, атракціонів, ресторанів тощо.

Трубіцин зазначив, що він сподівається, що влада розпочне активніше діяти для захисту прав та інтересів киян стосовно виявлення та припинення самозахоплення земельної ділянки довкола кесону.

Нагадаємо, ми вже писали як проходить реконструкція кесону на Оболоні (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися