Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
Будучи бенефіціарним власником банку, чоловік налагодив механізм розтрати коштів учасників фондів фінансування будівництва. У цьому йому допомагали дві юридичні особи, пов’язані з установою.
Так от, службовими особами банку реалізовано дві програми лояльності із залученням коштів фондів фінансування будівництва. За умовами акції вартість квадратного метра площі квартири становила від 169,75 до 190,55 грн, про що свідчать договори щодо інвестування будівництва між банком та довірителями.
Щоправда, обидві юридичні особи не виконали умов акційних програм, а тому банк розірвав договори інвестування та безпідставно повернув їм 22,7 млн грн, що в десять разів перевищує суму інвестованих ними коштів.
Відтак, колишньому голові правління одного із банків повідомлено про підозру за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненої в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). У разі доведення його вини чоловіку загрожує від семи до дванадцяти років позбавленням волі (з конфіскацією майна).
Наразі прокурори готують клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Нагадаємо, що екскерівник аеропорту “Бориспіль” теж підозрюються у зловживанні своїм службовим становищем, що завдало понад 16,5 млн гривень збитків державним інтересам.
Читайте також: “Проти корупції та схематозу”. Відомі українські артисти влаштували концерт-протест під Радою (ФОТО)