Керівник “Укрпошти” пояснив чому затримують посилки

Автор: Марина Максенко
19:09 06.05.2022

“Укрпошта” перебуває на постійному зв‘язку з колегами за кордоном, щоб уникати тривалих затримок.

Керівник “Укрпошти” пояснив чому затримують посилки
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський.

“Попри рекордні обсяги та складні умови “Укрпошта” витримує терміни і переважна більшість відправлень доправляється адресатам своєчасно. А обсяги дійсно рекордні – лише за квітень по світу відправили 746 тонн посилок, в той час як за весь 2021 рік 4865 тонн. Тобто, маючи повністю закрите небо для авіації з України, за місяць ми отримали подвійні обсяги. Майже 70% усіх відправлень прийняли на себе наші друзі-партнери з Pochta polska, які підставили нам своє надійне плече”, – зазначив Смілянський.

Він пояснив, що через такі масштаби виникли деякі складнощі з логістикою і в України, і в польських колег. Тому посилка може перебувати в транзитній зоні довше, ніж зазвичай. Це означає, що з України вона виїхала, а країна-адресат ще не прийняла її до себе на облік.

“Станом на сьогодні з нашого боку усі питання з сортуванням і логістикою вирішені, ми вийшли на стабільну роботу і всі ваші відправлення швидко походять кордон. Зараз працюємо з партнерами в Польщі та інших країнах, щоб пришвидшити обробку та доставку ваших посилок”, – зазначив гендиректор.

І назвав конкретні кроки, зроблені для уникнення затримок відправлень.

“Чи ми бачимо скарги, переважна більшість яких припадає на березень та квітень коли були затримки? Так. І за кожну з них нам дійсно шкода, що так сталось. Навіть якщо зрозуміло, що від 1 мільйона відправлених посилок 1% нібито не багато, але це 10 000 затримок, які треба негайно виправляти”, – зауважив Смілянський.

Тому щоб надалі таких випадків було менше, а терміни були значно кращими “Укрпошта”:

  • Запустили прямі автівки для Deutschе Post в Німеччину, в аеропорт Бухаресту для Turkish Airlines і додаємо маршрут в Австрію.
  • Щоб зняти навантаження з польських і словацьких колег, які виручали з перших днів, розділили поштові потоки на шість країн одразу, додавши ще Латвію, Румунію, Угорщину, Молдову.
  • Якщо Ви змінили місцеперебування, або вже повернулись в Україну, ви можете повернути свою посилку за наступним посиланням, вибравши причину подання: “Повернення відправлення”.

Великий Київ у Google News

підписатися