Казахстан допоможе Києву зробити дороги безпечнішими

Автор: Марія Супрун
14:44 29.03.2021

Столиця буде співпрацювати із казахстанськими компаніями щодо впровадження сучасного інструменту, який дозволить суттєво покращити ситуацію з безпекою на дорогах та роботу служб екстреного реагування.

Казахстан допоможе Києву зробити дороги безпечнішими

Про це йшлося під час зустрічі чиновників КМДА з представниками казахстанських компаній.

«Київ вивчатиме досвід міст Казахстану у питанні безпеки дорожнього руху, роботи служб екстреного реагування за допомогою сучасних цифрових технологій. Міста Казахстану мають, безперечно, безліч успішних проектів, які варто втілювати в будь-якому місті, зокрема Києві», – зазначив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Під час зустрічі представники казахстанських компаній презентували можливості апаратно-програмного комплексу «Сергек» – інтелектуальної системи фото і відеоконтролю, аналізу і прогнозування, яка фіксує правопорушення на вулицях і дорогах міста. «Сергек» містить мережу модулів відеофіксації, систему запису і розпізнавання зображень, інтелектуальну систему обробки і аналізу інформації.

Окрім того, представники міста ознайомилися з автоматизованою інформаційною системою для «Єдиної чергово-диспетчерської служби-112» (аналог 911), яка приймає і обробляє дзвінки всіх служб екстреного реагування: служба порятунку 101, поліцію 102, службу швидкої медичної допомоги 103, комітету з надзвичайних ситуацій 112 і аналогічного контакт-центру із комунальними службами ЄКЦ-109.

Нагадаємо, дорога на Троєщині отримає нову основу та велодоріжку (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися