37 років без ремонту: дорога на Троєщині отримає нову основу та велодоріжку (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
13:54 26.03.2021

В Києві вже розпочали цьогорічний дорожній сезон. Зокрема, капітально ремонтують вулицю Милославську на Троєщині, яку не оновлювали 37 років, відтоді, як побудували.

37 років без ремонту: дорога на Троєщині отримає нову основу та велодоріжку (ФОТО, ВІДЕО)
Світлодіодне освітлення

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу і показав відео з будмайданчика.

Роботи відбуваються на ділянці в понад 1 км – від вулиці Радунської до вулиці Бальзака. 

«Хочу зауважити, що це довгоочікуваний ремонт для мешканців Троєщини. Адже вони неодноразово зверталися і до мене особисто, і до міських служб. На оновленій ділянці вулиці буде не тільки нове асфальтне покриття, а й основа дороги. Щоб вона після ремонту прослугувала ще довго», – наголосив мер столиці.

Сьогодні дорожники здійснюють ремонт в одному напрямку дороги – щоб повністю не перекривати рух вулицею. Уже розпочали влаштування нової основи дороги та ремонт дощової каналізації. А невдовзі приступлять до асфальтування. 

Після завершення капремонту вулиця отримає три повноцінних смуги руху у кожному напрямку. Нове сучасне освітлення, оновлені тротуари. Облаштують і велосипедні доріжки з обох боків проїжджої частини.

Також відремонтують трамвайний переїзд на перетині з вулицею Оноре де Бальзака.

Загалом цього року роботи з реконструкції і капітального ремонту здійснять на близько 20 об’єктах дорожньої інфраструктури. 

У найближчих планах – початок капремонту вулиці Льва Толстого, шляхопроводу на вулиці Льва Толстого над залізницею, продовження робіт на вулицях Івана Франка і Чорнобильській, початок оновлення Кільцевої дороги. Крім того, близько 50 вулиць оновлять поточним середнім ремонтом. Зокрема: Дорогожицьку, Тургенівську, Автозаводську.

Нагадаємо, у столиці триває ремонт Індустріального мосту – це перший ремонт шляхопроводу за 40 років (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися