Каяки, серфінг та риболовля: у Києві проходять збори ветеранів АТО «Плече побратима» (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
16:11 10.10

У Києві розпочалися другі психологічно-реабілітаційні збори «Плече побратима», які допомагають психологічній та соціальній адаптації ветеранів антитерористичної операції на сході України.

Каяки, серфінг та риболовля: у Києві проходять збори ветеранів АТО «Плече побратима» (ФОТО)

Під час зборів учасники освоїли для себе нові види спорту: вейк-бординг, плавання на каяках, серфінг, повідомляє КМДА.

Також програма зборів включає в себе ігри в баскетбол, футбол та спортивну риболовлю.

Збори беруть за основу психологічний фактор фанового спорту, який дозволяє отримувати задоволення від відчуття легкості і свободи.

«Дуже важливо, що такі заходи відбуваються в нашому місті, де проживає понад 30 тисяч учасників АТО та ООС. Такі збори проводяться вже вдруге, а перші зібрали більше 40 учасників, в тому числі команду Warrior Games, які презентували Україну на світовій арені ветеранського спорту. «Плече побратима» – це захід, який завдяки спорту, допомагає ветеранам жити звичним життям та швидше адаптуватися. В тому числі й тим, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій. У наших планах зробити такі збори на постійній основі», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Нагадаємо, киян-ветеранів нерідко змушують плати за вхід до Національного музею історії України у Другій світовій війні – депутати Київради вимагають пояснень.

Великий Київ у Google News

підписатися