«Каса в МВС»: пограбування журналістки, поліція покриває злочинця

Автор: Макс Юр’єв
14:13 31.03

Журналістка сама знайшла грабіжника, який вчинив низку подібних злочинів, але поліція бездіє.

«Каса в МВС»: пограбування журналістки, поліція покриває злочинця

Про це повідомляє «Великий Київ».

В опублікованому в Facebook дописі журналістка видання «Reporters» Ольга Омелянчук заявляє, що 28 лютого 2021 року її квартиру пограбували, вкрали ювелірні вироби, зроблені її батьком, грошові кошти в національній валюті та новенький ноутбук Apple.

«Мені перевернули дороги дригом все моє життя і, бляха, перевернули навіть білизну. Змусили озиратися, відчувати незахищенність та злість» – журиться Ольга.

Як заявляє журналістка, вона у перші 12 годин після пограбування опитала майже всіх свідків, отримала записи з камер відеоспостереження і самостійно встановила особу підозрюваного та з’ясувала його причетність до інших нерозкритих злочинів.

Ним виявився громадянин Грузії Прідон Бібішадзе, який у серпні 2020 року ймовірно пограбував також ще одну квартиру на Троєщині.

Натомість поліція досі цілковито бездіє і не допитала підозрюваного.

Навіть більше, офіцери всіх можливих силових структур, куди зверталась потерпіла, заявили, що в злочинця «каса в МВС» і розвели руками.

«Ви ****** там зовсім? Ви в собі ващє, пацани?» – роздратовано пише потерпіла.

До допису журналістка Ольга Омелянчук прикріпила відповідні фото ймовірного підозрюваного.

Згодом журналістка додала, що після її публікації з нею зв’язалися з МВС та пообіцяли перевірити вказану нею інформацію, як про зв’язок між пограбуванням її та інших квартир, так і про «касу/кришу» в МВС.

В коментарях іронічно зазначають, що лише розголос допоможе в цій ситуації. І дійсно, певно саме значний резонанс і поширення цього допису змусило МВС відреагувати.

Коментатори пишуть, що схема відкатів поліції відома давно і може сягати 40% від викраденого. А також скаржаться, що мають аналогічний досвід спілкування з правоохоронними органами – «Нуль реакції, навіть формальні обов’язки не були виконані. Таке ж саме серед родичів і знайомих». Проте щодо обмальованих дверей Офісу Президента поліція швидко відреагувала.

Звертають увагу і на надзвичайно високе фінансування МВС з «коронавірусного» фонду: «Таке враження, що з Covid-19 бореться саме МВС, а не медики».

А журналіст Вадим Ревун згадав особистий приклад, коли йому поліцейські запропонували знайти крадіїв за половину вартості вкраденого, але дізнавшись про його роботу в ЗМІ «дали задню».

«Великий Київ» спостерігати за розвитком подій в даній справі та звернеться до компетентних органів з офіційними запитами щодо даного злочину і можливої корупційної складової в бездіяльності правоохоронних органів.

Великий Київ у Google News

підписатися