Каратисти з Київщини стали призерами всеукраїнських та міжнародних змагань

Автор: Марина Максенко
15:16 22.02.2022

Вихованці ірпінського клубу кіокушинкай карате “Санчін” здобули призові місця у міжнародному турнірі у Чехії, чемпіонаті України та відкритому чемпіонаті міста Житомир.

Світлодіодне освітлення

Про це йдеться у дописі тренерки клубу “Санчін” Ірини Петренко у Facebook.

У міжнародному турнірі Prague Open Fullcontact-22 у столиці Чехії змагалися 60 команд із 15 країн (близько трьохсот спортсменів): Ізраїлю, Нідерландів, Німеччини, Австрії, Пакистану, Польщі, Чехія, Словакії, Сербії, Латвії, Естонії, України та ін.

Ірпінська команда “Санчін” у командному заліку посіла п’яте місце, виборовши такі нагороди:

• Ростислав Гай – “золото”;
  • Мілана Ощепкова – “золото”;
  • Олександр Баєр – “золото”;
  • Михайло Бєлкін – “срібло”;
  • Анастасія Неграй – “бронза”.

На чемпіонат України з кіокушинкай карате WKO, у розділі “куміте” ірпінські каратисти також посіли призові місця. Першими стали Ілля Сергієнко, Тимур Богач та Ірина Кавун. Юлія Чорна здобула бронзову нагороду, а Артем Хаб’юк став четвертим.

На відкриому чемпіонаті міста Житомир ірпінчани здобули командне четверте місце. Спортсмени вибороли такі медалі:

• Степан Шевельский та Мар’яна Хряпак – перше місце;
  • Іван Булик, Андрій Репа, Лев Міщенко, Данило Бихкало, Марк Гриньов – друге місце;
  • Данило панченко, Кирило Шарудило, Артур Дацишин, Микола Лаптєв – третє місце.
  • Тренерка Ірина Петренко дякує спортсменам за гарну роботу та бажає подальших перемог.

Нагадаємо, що Вікторія Дзюба, яка є жителькою Фастова, здобула перемогу на чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу серед білих поясів у ваговій категорії 55 кг.