Карантинний терор. В столиці штрафуватимуть роботодавців, чиї колективи повні і без масок

Автор: Любава Лисичкіна
20:25 03.04

У столиці почнуть  штрафувати роботодавців, які не дотримуються протиепідемічних правил у закритих приміщеннях, де працюють люди. Штрафи обіцяють величезні.

Карантинний терор. В столиці штрафуватимуть роботодавців, чиї колективи повні і без масок

Про це заявив в ефірі  одного з телеканалів  начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан.

За словами посадовця, мова йде про скупчення людей і їх перебування в закритих приміщеннях. 

“Ми сьогодні фіксуємо щодня антирекорд захворюваності, смертності серед людей саме в організованих колективах, які уникають протиепідемічних заходів у закритих приміщеннях”, – зазначив Рубан.

Відтак, з понеділка з  боку влади Києва  буде жорсткий моніторинг організованих колективів у закритих приміщеннях. На минулому тижні проводився моніторинг організованих колективів і 85% колективів, за словами Рубана,  працювали в повному обсязі. Крім цього,  в приміщеннях не дотримувалася  дистанція і  масковий режим.

“Тому ми будемо штрафувати таких роботодавців мінімум на 34 тис. грн. Що стосується невиконання протиепідемічних заходів – будемо направляти правоохоронні органи для вжиття негайних заходів”, – сказав Рубан.

Нагадаємо, у Києві сьогодні зафіксовано рекорд хворих та госпіталізованих з COVID-19.  На тлі карантину  під Департаментом КМДА утворюються черги з людей, які намагаються оформити спецпропуски для проїзду в транспорті.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...