Карантин допоміг стабілізувати ситуацію в Києві, його слід продовжувати – Рубан

Автор: Володимир Хлєбников
15:58 22.11

Питання про вихід Києва з “червоної” зони розглядати поки що зарано. Разом з тим карантин допоміг стабілізувати ситуацію із захворюваністю на коронавірус в столиці.

Карантин допоміг стабілізувати ситуацію в Києві, його слід продовжувати – Рубан

Про це 22 листопада заявив керівник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Перехід (Києва, – прим. “ВК”) з “червоної” в “помаранчеву” зону зарано розглядати. У столиці продовжуються всі карантинні заходи, лише дітей відправили до школи, до вишів“, – сказав він в ефірі “Україна 24”.

За словами Рубана, в Києві з кінця жовтня “спостерігався різкий підйом захворюваності”, однак карантин “допоміг стабілізувати ситуацію”.

Це пов’язано з тим, що коронавірусна інфекція така ж інфекція, як всі інші респіраторні. Тому таких заходів потрібно буде притримуватися аж до березня місяця, коли циркулюють максимально всі ГРВІ. До березня необхідно розробляти різні заходи добровільного стимулювання населення до вакцинації, бо це кращий вихід“, – підкреслив головний санлікар столиці.

Читайте також: Кличко про вихід Києва з “червоної” зони: Вже краще, але розслаблятися ще зарано

Нагадаємо, станом на ранок 22 листопада в Києві зафіксовано 358 нових випадків зараження коронавірусом, це на 201 випадок менше, ніж напередодні, 21 листопада. Жертвами інфекції стали 32 мешканці столиці.

Також повідомлялося, що від сьогодні в Києві відновили очне навчання у закладах освіти, а також у мистецьких школах і закладах фізичної культури та спорту.

Великий Київ у Google News

підписатися