Карантин, день 90. Погіршення ситуації з COVID-19 в світі та найбільша загроза

08:09 09.06.2020

Ситуація з COVID-19 в Європі поліпшується, водночас у всьому світі кількість заражених коронавірусом зростає. Всесвітня організація охорони здоров’я назвала найбільшу загрозу.

Карантин, день 90. Погіршення ситуації з COVID-19 в світі та найбільша загроза Фото: Фото: Олег Гриб, itvua.tv
Світлодіодне освітлення

Як повідомив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, наразі зареєстровано майже 7 мільйонів випадків COVID-19 та майже 400 тисяч випадків смерті. 

За його словами, протягом останніх 10 днів фіксувалося понад 100 тисяч нових випадків зараження коронавірусом. У неділю, 7 червня, зафіксовано найбільшу кількість — понад 136 тисяч випадків.

Майже 75% нових випадків виявили в 10 країнах, в основному в Північній і Південній Америці та Південній Азії. В більшості країн африканського регіону як і раніше спостерігається зростання числа випадків COVID-19. Ми також бачимо збільшення кількості випадків COVID-19 в деяких частинах Східної Європи і Центральної Азії”, — додав гендиректор організації.

Найбільшою загрозою, на думку Гебреісуса, зараз є “безтурботність” людей.

Як повідомлялося, станом на 8 червня в Україні вже 27 462 підтверджених випадки COVID-19, з них 797 летальних. В Києві також щодня зростає кількість хворих – вже 3490 випадків COVID-19.

Нагадаємо, в тих областях України, де епідеміологічна ситуація дозволятиме, готелі та санаторії зможуть відкритися вже 10 червня. Також з 10 червня буде дозволено проводити культурно-мистецькі заходи.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux