Карантин, день 672. Американець поскаржився на зменшення пеніса після COVID-19

Автор: Тетяна Сененко
08:17 14.01

У США 30-річний чоловік, який побажав залишитися анонімом, поскаржився, що після перенесеного коронавірусу у нього зменшився статевий орган. За його словами, пеніс втратив чотири сантиметри

Карантин, день 672.  Американець поскаржився на зменшення пеніса після COVID-19

Про це у четвер, 13 січня, пише The Sun.

“Я гетеросексуальний чоловік. У липні минулого року я заразився коронавірусом і був дуже хворий. Коли я вийшов з лікарні, я мав проблеми з еректильною дисфункцією. Поступово справи покращилися з деякою медичною допомогою, проте, здається, залишилася одна проблема. Мій пеніс зменшився. Перш ніж я захворів, він був більше середнього, не величезним, але безумовно більшим, ніж зазвичай. Тепер я втратив близько 4 сантиметрів, він став явно меншим від середнього”, – розповів чоловік.

Лікарі вважають, що таке справді могло статися. Серед основних причин фахівці вказали рубцювання тканини в період еректильної дисфункції та порушення кровотоку через проникнення інфекції у клітини судин статевого органа.

До речі, проблем із ерекцією в американця більше не спостерігається.

Нагадаємо, вже наступного тижня столицю України може накрити нова хвиля коронавірусу. Зокрема, передбачається збільшення кількості хворих новим штамом “Омікрон”.

Великий Київ у Google News

підписатися