Карантин, день 667. В МОЗ повідомили, скільки доз вакцини планують утилізувати

Автор: Володимир Хлєбников
09:09 09.01

В Україні утилізують майже 600 тисяч доз вакцин від коронавірусу. Ці дози з різних причин вже не придатні для використання.

Карантин, день 667. В МОЗ повідомили, скільки доз вакцини планують утилізувати

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

У відомстві зазначили, що у 2021 році Україна безоплатно отримала понад 3,6 млн доз вакцин проти COVID-19. Це була гуманітарна допомога з інших країн. Також наша країна отримала понад 7,4 млн доз в рамках глобального механізму COVAX.

Станом на 05 січня 561 729 доз вакцини AztraZeneca (з вичерпаним терміном придатності), отриманої на безоплатній основі в якості гуманітарної допомоги від інших держав, зібрані на регіональних складах і будуть передані спеціалізованій організації з її утилізації“, – йдеться у відповіді МОЗ “РБК-Україна”.

Крім того, в червні стало відомо про можливе порушення холодового ланцюга зберігання при транспортуванні понад 30 000 доз вакцини Pfizer, яка була закуплена за кошти державного бюджету. За результатами службового розслідування ця партія була визнана непридатною для використання.

Нагадаємо, в Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19. Її може зробити кожен охочий віком від 18 років через шість місяців після завершення повного курсу вакцинації.

Читайте також: Карантин, день 666. Немає чітких доказів, що мутація Омікрону є більш небезпечною

Великий Київ у Google News

підписатися