Карантин, день 625. Штам “Дельта” йде на Україну з РФ

Автор: Любава Лисичкіна
09:38 27.11.2021

Штам “Дельта” вже зареєстровано в усіх українських регіонах, а більшість нових випадків зараження спричинена саме ним.

Карантин, день 625. Штам “Дельта” йде на Україну з РФ

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

За словами посадовця,  попередня хвиля, яка була навесні цього року, йшла із західних областей і пересувалася до центру, і охоплювала схід країни за залишковим принципом. Зараз хвиля йде зі сходу і півдня на центр і основний ризик занесення коронавірусної хвороби й штаму “Дельта” йде з території РФ. Все це внаслідок того,  що Росія набагато раніше зафіксувала в себе великий спалах захворюваності.

“Водночас штам “Дельта” вже зареєстровано в усіх українських регіонах, а більшість нових випадків спричинена саме ним”, – сказав Кузін.  

Також головний держсанлікар зауважив, що норма про самоізоляцію громадян які повертаються з Російської Федерації до України, дозволила відтягнути початок піку захворюваності у порівнянні з європейським. Кузін нагадав, що згідно з цією нормою, будь-яка особа, яка перебувала на території РФ упродовж семи днів, підлягає обов’язковій самоізоляції, яка контролюється через додаток “Вдома”. Ізоляцію неможливо припинити достроково.

Стало відомо,  скільки маленьких українців повністю імунізованівід COVID-19. 
 

Великий Київ у Google News

підписатися