Карантин, день 589. Київ готується до червоної зони. Як ходитиме транспорт?

08:17 22.10

Наразі спецперепустки для проїзду в метро та наземному нтранспорті вводити не планують. Якщо для перепусток і виникне пандемічна необхідність, вони будуть електронними.

Карантин, день 589. Київ готується до червоної зони. Як ходитиме транспорт?

Про це повідомляє “Сегодня”. 

Спецперепусток для проїзду в метро та наземному транспорті ми поки точно не будемо вводити. На даний момент нема підстав для зупинки роботи транспорту. В Києві 1 мільйон вакцинованих громадян. Вони повиннні жити повноцінним життям наскільки це можливо в умовах карантину – їздити на роботу, користуватись транспортом”,

– пояснює заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

За його словами, електронні спеціальні перепустки будуть запущені в разі введення жорстких обмежень. Але ми поки не плануємо переводити метрополітен і наземний транспорт у спеціальний режим перевезень, як це було навесні. Транспорт курсуватиме, але з обмеженнями. Наприклад, тролейбуси, автобуси, трамваї братимуть тільки сидячих пасажирів

Магазини, ТРЦ, спортзали, кінотеатри, ресторани, кафе – працюватимуть, але з умовою, що персонал цих закладів вакцинований на 100%.

Тільки в цьому випадку вони зможуть приймати відвідувачів, але з обмеженнями за кількістю місць, яке допустимо за параметрами “червоної зони”. Відвідувачі повинні бути обов’язково вакциновані або мати на руках свіжий негативний ПЛР-тест або антиген-тест”, – розповів Микола Поворозник.

Про попередній день карантину, день 588 читайте тут

Великий Київ у Google News

підписатися