Карантин, день 451. Біля центру вакцинації знову черги охочих щепитись від COVID-19

Автор: Галина Ворона
09:24 05.06

Цими вихідними у центрі вакцинації на базі Міжнародного виставкового центру продовжать щеплювати киян, які записались через “Дію”. І хоч у КМДА заявили, задля зменшення черг змінять порядок вакцинації, а кількість бригад – збільшать, під МВЦ вже зібралась чималенька верениця охочих отримати щеплення.

Карантин, день 451. Біля центру вакцинації знову черги охочих щепитись від COVID-19 Фото: Сьогодні

Зокрема, щоб не було черг, у КМДА вирішили розмежувати потоки людей, які прийдуть цієї суботи та неділі.

Перший потік – ті, хто зареєструвався у додатку “Дія” та отримав СМС-повідомлення із запрошенням на вакцинацію. 

Другий – кияни, які зареєстровані в додатку, але запрошення не отримали.

Запрошені мають показати СМС-повідомлення з датою, часом та номером вакцинальної бригади. У випадку запізнення – можна буде отримати щеплення в порядку “живої черги”.

Крім того, цими вихідними кількість вакцинальних бригад збільшать із 16 до 24. Частина бригад вакцинуватиме тих, у кого є запрошення. А частина – тих, хто зареєстрований у “Дії”, але запрошення не отримав.

Водночас видання “Сьогодні”, яке вже розвідало обстановку біля центру вакцинації, пише, що під МВЦ Києві з самого ранку вишикувались черги на вакцинацію і нібито люди стоять з 5 ранку.

До слова, щоб вакцинуватися необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження реєстрації у додатку “Дія” та бажано – копію декларації з лікарем, якщо її підписано.

Читайте також: Pfizer для вчителів. У кожному районі столиці відкрились пункти вакцинації

Нагадаємо, центр вакцинації в МВЦ відкрився минулими вихідними. Киян, які зареєструвалися у додатку “Дія”, щеплювали вакциною CoronaVac 16 бригад. За два дні там щепили 3467 людей. 29 травня “ВК” побував на відкритті Центру вакцинації в МВЦ. Було дійсно людно, але все працювало більш-менш злагоджено і щеплення не займало багато часу, хоча без довжелезних черг не обійшлося.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...