Карантин, день 352. Біл Гейтс розповів, коли закінчиться пандемія

Автор: Тетяна Сененко
09:08 27.02

Засновник компанії Microsoft і найбагатша людина планети Білл Гейтс припустив, що деякі обмежувальні заходи, введені на тлі пандемії коронавірусу, можна буде послабити або скасувати вже до кінця весни поточного року.

Карантин, день 352. Біл Гейтс розповів, коли закінчиться пандемія
Про це в п’ятницю, 26 лютого, повідомив телеканал CNBC.
 
“Тільки до кінця весни або до літа ми зможемо досягти цифр, за якими зможемо істотно змінити свою поведінку”, – спрогнозував мільярдер.
 
При цьому 65-річний Гейтс, який отримав уже дві дози COVID-вакцини, заявив, що не припинить носити маски, незважаючи на те, що щеплений. За його словами, цей захід обережності ще знадобиться – аж до зими.
 
“Я не збираюся припиняти носити маски або бути обережним, особливо з людьми похилого віку, які не були вакциновані”, – повідомив він.

Нагадаємо, в четвер, 24 числа почалась вакцинація від коронавірусу в Києві. Перше щеплення отримав завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко.

Також, стало відомо, що індійську версію вакцини компанії AstraZeneca зареєстрували за заявкою дуже дивної фірми. Товариство з обмеженою відповідальністю називаєтся “Милість божа” та було створене всього три місяці тому.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...