Правда, відновити тренування зможуть лише члени національних збірних України – відвідувати спортзали їм дозволили у індивідуальному режимі. Це стосується також бігу, їзди на велосипеді та тренувань.
Що ж до перевірок, то сьогодні зранку на контрольно-пропускних пунктах, що розміщені на в’їздах до столиці, почали проводити термометрію для пасажирів автобусів. Паралельно облаштовують КПП та звужують дороги до 1-2 смуг. О 13:00 розпочнеться повноцінна робота КПП, з перевіркою автобусів та мікроавтобусів, вантажних та вантажно-пасажирських автомобілів та легковиків, які перевозять більше трьох осіб включно із водієм.
Контрольно-пропускні пункти розміщуватимуться на в’їздах та виїздах із міста за адресами:
- вул. Богатирська, 32-Е;
- просп. Броварський;
- вул. Бориспільське шосе;
- просп. Академіка Глушкова;
- шосе Житомирське;
- вул. Гостомельське шосе, 1/1;
- Дніпровське шосе;
- вул. Вишгородська, 83-А;
- 27 км Столичного шосе.
Ось карта їхнього розміщення:
Отже, якщо до столиці прямує людина із нормальною температурою, після термометрії вона зможе вільно проїхати. Якщо температура вище 37,5 градусів та є ознаки гострого респіраторного захворювання, людину тестуватимуть на наявність коронавірусної хвороби та відправлятимуть на самоізоляцію.
Якщо температура тіла перевищує 38 градусів та якщо людина має симптоми ГРВІ, – викликатимуть бригаду швидкої (екстреної) медичної допомоги для госпіталізації хворого.
Нагадаємо, міська влада закликає киян не виходити з дому без нагальної потреби, а Великодні свята зустрічати вдома. Щоб кияни охочіше дослухались до цих закликів, у столиці посилили карантинні патрулювання, а ще поліція похвалилась технікою, за допомогою якої знаходить порушників карантину.
Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії
Станом на вчора, 15 квітня, в Україні 3764 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 108 летальних, 143 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки, 10 смертей. 24 людини одужали. Найбільше хворіють у Києві – 612 випадків. За попередню добу захворювання на коронавірус підтвердили ще у 61 киянина, з них троє медиків. Один випадок – летальний. Всього за час епідемії в столиці від ускладнень COVID-19 померли 11 хворих.
Наразі столична влада розробляє програму поступового виходу з режиму суворих обмежень. Але втілення цього плану залежитиме від того, якою буде кількість хворих після Великодня. Тому киян закликають залишатися на Великдень вдома і не наражати на небезпеку себе і своїх близьких.
Читайте також: Карантин здорової людини VS Карантин курця