Карантин, день 310. Хто може безкоштовно пройти реабілітацію у разі ускладнень від COVID-19

09:04 16.01

Люди, які перехворіли на коронавірус та мають ускладнення, можуть пройти реабілітаційне лікування у санаторно-курортних закладах за кошти Фонду соціального страхування України та ще й отримувати допомогу по тимчасовій непрацездатності за весь час відновного лікування.

Карантин, день 310. Хто може безкоштовно пройти реабілітацію у разі ускладнень від COVID-19

Як повідомляє Урядовий портал, право на таке лікування мають усі працевлаштовані українці за наявності медичних показань за профілями медичної реабілітації, визначеними Порядком № 39, за якими надаються послуги з реабілітаційного лікування за кошти Фонду.

Зокрема, у разі ускладнень за профілем кардіо-пульмонарної реабілітації та нейрореабілітації.

Відновне лікування розпочинається одразу після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності.

Направлення на реабілітацію до санаторно-курортного закладу за кошти Фонду надається після висновку лікарсько-консультативної комісії лікарні, де перебуває хворий.

Після оформлення такого висновку медзаклад повідомляє в Фонд про потребу хворого в подальшій реабілітації, а пацієнт передає представнику Фонду відповідну заяву.

100% вартості відновлювального лікування, потрібного людині, покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Крім того, хворим, що проходитимуть реабілітаційне лікування, надаватимуть допомогу по тимчасовій непрацездатності за весь час перебування у санаторно-курортному закладі.

Консультації про проходження реабілітації за кошти Фонду надають на гарячих лініях по регіонам (телефони тут).

Усі санаторно-курортні заклади, до яких направляються пацієнти за кошти Фонду, суворо дотримуються протиепідемічних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції і гарантують безпеку застрахованих осіб. На лікування направляються пацієнти, які вже перехворіли на COVID-19 та не знаходяться у гострій стадії захворювання”, – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, медикам встановили виплати у разі інвалідності чи смерті від коронавірусу

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...