Карантин, день 222. Зеленський обіцяє повернути жорсткі обмеження – умова

08:06 20.10

Президент Володимир Зеленський обіцяє знову запровадити в Україні жорсткий карантин, якщо добова кількість інфікованих щодня перевищуватиме 9,5 тисячі.

Карантин, день 222. Зеленський обіцяє повернути жорсткі обмеження – умова

Про це Зеленський заявив під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

За його словами, в низці регіонів завантаженість лікарень перевищує 70%, а в деяких населених пунктах — 100%. Він наголосив, що держава не може щотижня збільшувати кількість ліжок і переводити медзаклади лише на лікування хворих з COVID-19.

Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо матимемо більше 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім”, — сказав Зеленський.

Через погіршення ситуації з епідемією президент, зокрема, попросив допомоги у релігійних лідерів. Він закликав представників церков і релігійних організацій влаштовувати релігійні заходи таким чином, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію. Зокрема, запропонував перевести богослужіння в онлайн-режим.

Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи” — зазначив він.

Нагадаємо, в Україні майже щодня фіксують понад 5 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус, а інколи і понад 6 тисяч.

Як повідомлялося, Київ не встигне забезпечити 80% лікарняних ліжок киснем до 1 листопада.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...