Карантин, день 150. COVID-19 наступає – уряд переходить на надзвичайний режим роботи

09:18 08.08

Через зростання захворюваності на COVID-19 в Україні впродовж останніх днів Кабінет міністрів переходить на надзвичайний режим роботи: декілька разів на тиждень будуть проводитись засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні.

Карантин, день 150. COVID-19 наступає – уряд переходить на надзвичайний режим роботи

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Зазначається, що таке рішення прийнято у зв’язку з встановленим напередодні черговим антирекордом за кількістю нових захворілих на COVID-19 — 1453 особи. Найбільше нових випадків — у Києві, Одеській, Львівській та Харківській областях

Окрім цього, сьогодні, 8 серпня заплановано позачергове засідання Кабміну, де розглянуть питання погіршення ситуації з епідемією в різних регіонах країни.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо в Україні три дні підряд фіксували антирекорд захворюваності. Зокрема, позаминулої доби виявили 1453 нових випадки, 33 хворих померли. Таким чином, загальна кількість інфікованих за весь час досягла 78 261 осіб, померли 1 852 українців. У столиці вчора добовий показник також був одним із найвищих – 186 хворих.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...