Карантин, день 115. У ВООЗ змінили прогноз про другу хвилю

09:08 04.07

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають значне збільшення кількості хворих на COVID-19 у світі, яке спостерігається у тому числі в Україні, другим піком першої хвилі. При цьому у ВООЗ навіть не впевнені, що друга хвиля буде.

Карантин, день 115. У ВООЗ змінили прогноз про другу хвилю

Як повідомляє УНІАН, таку думку висловив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майкл Райан.

Це наукове припущення, засноване на тому, що ми знаємо про коронавіруси та респіраторні віруси”, – пояснив він.

За його словами, зростання випадків зараження останнім часом є другим піком першої хвилі там, де вірус не був достатньою мірою пригнічений.

Припущення про нову хвилю вірусу експерт ВООЗ назвав спекуляціями.

З самого початку цієї хвороби було багато спекуляцій про те, що буде, коли зміниться сезон … Завжди важко прогнозувати, що станеться з новим вірусом”, – уточнив він.

загрузка...

Майкл Райан не виключає, що світ може опинитися в ситуації, коли буде висока ендемічність вірусу, або постійний рівень захворюваності – “можливо, навіть більш високий, ніж нам хотілося б”.

На сьогоднішній день у світі коронавірусом інфікувались понад 11 млн людей, одужали майже 6 млн, померли – 523 тис. В Україні загальна кількість хворих сягнула 46 763,померли 1 212 осіб та одужали 20 558.

У Києві вірус також не вщухає – на сьогодні в столиці вже 5347 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, померли 112. Попередньої доби показник захворюваності був одним із найвищих. Захворіли у тому числі 5 медиків.

За словами мера Києва Віталія Кличка, показник тестування в столиці – найвищий в Україні і становить понад 74 тести на 100 тисяч мешканців міста. За весь період у Києві зробили майже 44 тисячі ПЛР-тестів.

Читайте також: 40% українців вважають коронавірус розробкою для скорочення населення – опитування

Нагадаємо, Коронавірус у 2019 році лікували в Європі як “звичайний грип”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...